Linkide lisamine paneb tekstid Veebilehel teksti sisse viidete lisamine, ehk linkide loomine võimaldab pakkuda kodulehel rohkem väärtus, sest tekstide linkimine annab lugejaile sarnaste teemadega lehtedel veel põhjalikumat lisalugemist. NB! Silmas tasub pidada, et lingi dialoogi nupp muutub aktiivseks peale seda kui oled esmalt selekteerinud lingi nähtava osa jaoks fraasi Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama Teksti sees olevad lingid on lugejatele märksa lihtsamalt klõpsatavad kui teksti järel loetletud viited. Kui hüperlink on tekstis, siis paigutub see paremini konteksti ja hüperlinkide loomine muudab navigeerimise märksa mugavamaks. Lingid teksti sees on lugejaile abiks ja teevad muidu lihtsad tekstid märksa sisukamaks, sest rohkem lisatud linke võimaldab teema kohta lisateadmisi ammutada.

Siresäravad

veebilehed ja andmerakendused

Lihtne võte tekstide sisse linkide lisamiseks, kui on vaja ristviiteid

Iga link koosneb kahest osast - nähtavast tekstist ja lingi URL aadressist. Nähtavat teksti saab kasutada lugejatele loetaval moel lingi sihtkoha kirjeldamiseks. Lingi URL aadress defineerib selle, kuhu kasutaja peale lingi klõpsamist suunatakse.

Lingi loomiseks tuleb esmalt avada tekstilõigu toimetamise dialoog:

  1. Selekteerida fraas, mis peaks olema lingi nähtav osa.
  2. Klõpsa lingi sisestamise dialoogi nupule (teise rea üheksas)
  3. Kirjuta lingi aadress väljale "Link URL" ja salvesta. Eksituste vältimiseks on alati soovitav kasutada täispikka absoluutaadressi, mille alguses on lokaatoriks http://

Link muutub aktiivseks ja viitab aadressile, mis oli kirjutatud väljale "Link URL".

NB! Silmas tasub pidada, et lingi dialoogi nupp muutub aktiivseks peale seda kui oled esmalt selekteerinud lingi nähtava osa jaoks fraasi.

Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Linkide lisamine paneb tekstid

Lingi loomiseks tuleb esmalt avada tekstilõigu toimetamise dialoog: Selekteerida fraas, mis peaks olema lingi nähtav osa Klõpsa lingi sisestamise dialoogi nupule (teise rea üheksas) Kirjuta lingi aadress väljale "Link URL" ja salvesta Iga link koosneb kahest osast - nähtavast tekstist ja lingi URL aadressist. Nähtavat teksti saab kasutada lugejatele loetaval moel lingi sihtkoha kirjeldamiseks. Lingi URL aadress defineerib selle, kuhu kasutaja peale lingi klõpsamist suunatakse.

Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama

Veebilehel teksti sisse viidete lisamine, ehk linkide loomine võimaldab pakkuda kodulehel rohkem väärtus, sest tekstide linkimine annab lugejaile sarnaste teemadega lehtedel veel põhjalikumat lisalugemist. Teksti sees olevad lingid on lugejatele märksa lihtsamalt klõpsatavad kui teksti järel loetletud viited. Kui hüperlink on tekstis, siis paigutub see paremini konteksti ja hüperlinkide loomine muudab navigeerimise märksa mugavamaks. Lingid teksti sees on lugejaile abiks ja teevad muidu lihtsad tekstid märksa sisukamaks, sest rohkem lisatud linke võimaldab teema kohta lisateadmisi ammutada.
www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia