Veebilehel teksti sisse viidete lisamine, ehk linkide loomine võimaldab pakkuda kodulehel rohkem väärtus, sest tekstide linkimine annab lugejaile sarnaste teemadega lehtedel veel põhjalikumat lisalugemist. Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama Teksti sees olevad lingid on lugejatele märksa lihtsamalt klõpsatavad kui teksti järel loetletud viited. Kui hüperlink on tekstis, siis paigutub see paremini konteksti ja hüperlinkide loomine muudab navigeerimise märksa mugavamaks. Lingid teksti sees on lugejaile abiks ja teevad muidu lihtsad tekstid märksa sisukamaks, sest rohkem lisatud linke võimaldab teema kohta lisateadmisi ammutada.
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama » Disain aara.ee

Lihtne võte tekstide sisse linkide lisamiseks, kui on vaja ristviiteid

Iga link koosneb kahest osast - nähtavast tekstist ja lingi URL aadressist. Nähtavat teksti saab kasutada lugejatele loetaval moel lingi sihtkoha kirjeldamiseks. Lingi URL aadress defineerib selle, kuhu kasutaja peale lingi klõpsamist suunatakse.

Lingi loomiseks tuleb esmalt avada tekstilõigu toimetamise dialoog:

  1. Selekteerida fraas, mis peaks olema lingi nähtav osa.
  2. Klõpsa lingi sisestamise dialoogi nupule (teise rea üheksas)
  3. Kirjuta lingi aadress väljale "Link URL" ja salvesta. Eksituste vältimiseks on alati soovitav kasutada täispikka absoluutaadressi, mille alguses on lokaatoriks http://

Link muutub aktiivseks ja viitab aadressile, mis oli kirjutatud väljale "Link URL".

NB! Silmas tasub pidada, et lingi dialoogi nupp muutub aktiivseks peale seda kui oled esmalt selekteerinud lingi nähtava osa jaoks fraasi.

Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama
Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Linkide lisamine paneb tekstid

Linkide lisamine paneb tekstid

Lingi loomiseks tuleb esmalt avada tekstilõigu toimetamise dialoog: Selekteerida fraas, mis peaks olema lingi nähtav osa Klõpsa lingi sisestamise dialoogi nupule (teise rea üheksas) Kirjuta lingi aadress väljale "Link URL" ja salvesta Iga link koosneb kahest osast - nähtavast tekstist ja lingi URL aadressist. Nähtavat teksti saab kasutada lugejatele loetaval moel lingi sihtkoha kirjeldamiseks. Lingi URL aadress defineerib selle, kuhu kasutaja peale lingi klõpsamist suunatakse.

Linkide lisamine paneb tekstid tõeliselt elama

Veebilehel teksti sisse viidete lisamine, ehk linkide loomine võimaldab pakkuda kodulehel rohkem väärtus, sest tekstide linkimine annab lugejaile sarnaste teemadega lehtedel veel põhjalikumat lisalugemist. Teksti sees olevad lingid on lugejatele märksa lihtsamalt klõpsatavad kui teksti järel loetletud viited. Kui hüperlink on tekstis, siis paigutub see paremini konteksti ja hüperlinkide loomine muudab navigeerimise märksa mugavamaks. Lingid teksti sees on lugejaile abiks ja teevad muidu lihtsad tekstid märksa sisukamaks, sest rohkem lisatud linke võimaldab teema kohta lisateadmisi ammutada.
Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*