Mahukamate lehtede puhul on lisaks andmebaaside optimeerimisele oluline ka kodulehe skriptide ökonoomsus. Korralikult projekteeritud ja optimeeritud kodulehekülg kulutab vähem serveriressurssi ning töötab ilma tõrgeteta ka tavapärasest suurema külastatavuse korral. Kodulehele 10 000 külastajat sekundis
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Kodulehele 10 000 külastajat sekundis » Disain aara.ee

Kodulehele 10 000 külastajat sekundis

Mahukamate lehtede puhul on lisaks andmebaaside optimeerimisele oluline ka kodulehe skriptide ökonoomsus. Korralikult projekteeritud ja optimeeritud kodulehekülg kulutab vähem serveriressurssi ning töötab ilma tõrgeteta ka tavapärasest suurema külastatavuse korral.

Kui plaanid vähegi tõsisemat turunduskampaaniat, siis tuleb korralikuma koormustaluvuse saavutamiseks kas tellida kallim veebiserver, mille kuumaksed algavad 100-200 eurost kuus või tellida meie disainibüroo käest selline kodulehekülg, mis on korralikult optimeeritud ja genereerib vaatajatele kuvatavaid lehekülgi nii ökonoomselt kui võimalik.

 

Meie poolt pakutavad, pikaajalise kogemuse najal oskuslikult optimeeritud koduleheküljed ei pruugi olla küll kõige odavamate killast, kuid võimaldavad sul seevastu tänu äärmisele ökonoomsusele edaspidi kokku hoida igakuistelt serveri püsikuludelt.

 

Kõige olulisem on, et sa ei pea kunagi muretsema sotsiaalmeediakampaaniate liiga populaarseks muutumise või populaarsetest päevalehtedest tulevate viidete pärast. Aara disainibüroo lehed on sellise koormustaluvusega, et võid teha just nii suuri kampaaniaid kui soovid ja kodulehekülg kannatab külastuskoormust ka kõige julgemate turundusplaanide teostumisel.

 

Loe lisaks koormustaluvusele siin allpool ka teiste meie poolt valmistatud veebilehtede eeliste kohta või täida kohe suurepärase koormustaluvusega kodulehe jaoks päringuvorm.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Kodulehele 10 000 külastajat

Kodulehele 10 000 külastajat

Kui plaanid vähegi tõsisemat turunduskampaaniat, siis tuleb korralikuma koormustaluvuse saavutamiseks kas tellida kallim veebiserver, mille kuumaksed algavad 100-200 eurost kuus või tellida meie disainibüroo käest selline kodulehekülg, mis on korralikult optimeeritud ja genereerib vaatajatele kuvatavaid lehekülgi nii ökonoomselt kui võimalik Meie poolt pakutavad, pikaajalise kogemuse najal oskuslikult optimeeritud koduleheküljed ei pruugi olla küll kõige odavamate killast, kuid võimaldavad sul seevastu tänu äärmisele ökonoomsusele edaspidi kokku hoida igakuistelt serveri püsikuludelt Mahukamate lehtede puhul on lisaks andmebaaside optimeerimisele oluline ka kodulehe skriptide ökonoomsus. Korralikult projekteeritud ja optimeeritud kodulehekülg kulutab vähem serveriressurssi ning töötab ilma tõrgeteta ka tavapärasest suurema külastatavuse korral.

Kodulehele 10 000 külastajat sekundis

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*