Kodulehele 10 000 külastajat Mahukamate lehtede puhul on lisaks andmebaaside optimeerimisele oluline ka kodulehe skriptide ökonoomsus. Korralikult projekteeritud ja optimeeritud kodulehekülg kulutab vähem serveriressurssi ning töötab ilma tõrgeteta ka tavapärasest suurema külastatavuse korral. Loe lisaks koormustaluvusele siin allpool ka teiste meie poolt valmistatud veebilehtede eeliste kohta või täida kohe suurepärase koormustaluvusega kodulehe jaoks päringuvorm Kodulehele 10 000 külastajat sekundis

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Kodulehele 10 000 külastajat sekundis

Mahukamate lehtede puhul on lisaks andmebaaside optimeerimisele oluline ka kodulehe skriptide ökonoomsus. Korralikult projekteeritud ja optimeeritud kodulehekülg kulutab vähem serveriressurssi ning töötab ilma tõrgeteta ka tavapärasest suurema külastatavuse korral.

Kui plaanid vähegi tõsisemat turunduskampaaniat, siis tuleb korralikuma koormustaluvuse saavutamiseks kas tellida kallim veebiserver, mille kuumaksed algavad 100-200 eurost kuus või tellida meie disainibüroo käest selline kodulehekülg, mis on korralikult optimeeritud ja genereerib vaatajatele kuvatavaid lehekülgi nii ökonoomselt kui võimalik.

 

Meie poolt pakutavad, pikaajalise kogemuse najal oskuslikult optimeeritud koduleheküljed ei pruugi olla küll kõige odavamate killast, kuid võimaldavad sul seevastu tänu äärmisele ökonoomsusele edaspidi kokku hoida igakuistelt serveri püsikuludelt.

 

Kõige olulisem on, et sa ei pea kunagi muretsema sotsiaalmeediakampaaniate liiga populaarseks muutumise või populaarsetest päevalehtedest tulevate viidete pärast. Aara disainibüroo lehed on sellise koormustaluvusega, et võid teha just nii suuri kampaaniaid kui soovid ja kodulehekülg kannatab külastuskoormust ka kõige julgemate turundusplaanide teostumisel.

 

Loe lisaks koormustaluvusele siin allpool ka teiste meie poolt valmistatud veebilehtede eeliste kohta või täida kohe suurepärase koormustaluvusega kodulehe jaoks päringuvorm.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Kodulehele 10 000 külastajat

[VAR:orderlink]Kui plaanid vähegi tõsisemat turunduskampaaniat, siis tuleb korralikuma koormustaluvuse saavutamiseks kas tellida kallim veebiserver, mille kuumaksed algavad 100-200 eurost kuus või tellida meie disainibüroo käest selline kodulehekülg, mis on korralikult optimeeritud ja genereerib vaatajatele kuvatavaid lehekülgi nii ökonoomselt kui võimalik Meie poolt pakutavad, pikaajalise kogemuse najal oskuslikult optimeeritud koduleheküljed ei pruugi olla küll kõige odavamate killast, kuid võimaldavad sul seevastu tänu äärmisele ökonoomsusele edaspidi kokku hoida igakuistelt serveri püsikuludelt Mahukamate lehtede puhul on lisaks andmebaaside optimeerimisele oluline ka kodulehe skriptide ökonoomsus. Korralikult projekteeritud ja optimeeritud kodulehekülg kulutab vähem serveriressurssi ning töötab ilma tõrgeteta ka tavapärasest suurema külastatavuse korral.

Kodulehele 10 000 külastajat sekundis

www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia